
Aurinkolaturi matalataajuuksinen 600w hybridi aurinkoinvertteri kotitalouksiin
Lähetä kysely
Product Details ofAurinkolaturi matalataajuuksinen 600w hybridi aurinkoinvertteri kotitalouksiin
| Tehoa | 600 wattia |
| Huipputeho | 1800 wattia |
| PWM latausvirta | 20A |
| DC-tulo | 12V |
| Siirron tehokkuus | Suurempi tai yhtä suuri kuin 87 prosenttia |
| DC-tuloalue | 10.{1}}VDC |
| AC-verkkovirran syöttöalue | (220/230/240 VAC) 140-275VAC |
| AC-tulotaajuus | 50Hz: 45-65Hz / 60Hz: 55-65Hz (50Hz/60Hz automaattinen tunnistus) |
Aurinkopaneelien käytön edut - Ei huoltoa
Kun perinteiset lämmityskattilat ja kaasukattilat hajoavat, tarvitsemme usein invasiivisia korjauksia ja usein vaihdamme ne. Nämä voivat lisätä haitallisia päästöjä, jotka eivät ole ympäristölle hyväksi. Aurinkopaneelien valmistusprosessi ei ole ihanteellinen, koska siinä on vähän haitallista jätettä. Tosiasia on, että ne eivät vaadi huoltoa ja käyttävät myös vihreää kaasua.


Suositut Tagit: Aurinkolaturi matalataajuinen 600w hybridi aurinkoinvertteri kotitalouksille, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, tarjous, alhainen hinta, osta alennus, hinnasto
Lähetä kysely
