| Tuotenumero | LI-303240 |
| Tehoa | 30kw |
| DC-tulo | 240V |
| AC-lähtö | 110V, 220V, 230V |
| AC latausvirta | Tasainen 15A |
| Aaltomuoto | Puhdas siniaalto |
| Huipputeho | kolminkertainen ylijännite |
| Taajuus | 50HZ, 60HZ |
| Työtila | AC verkkovirta etusijalla; Energiansäästö; DC-akun prioriteetti |
| AC ylilataussuoja | Akku suurempi tai yhtä suuri kuin 16 V (12 V) suurempi tai yhtä suuri kuin 32 V (24 V) suurempi tai yhtä suuri kuin 64 V (48 V) suurempi tai yhtä suuri kuin 128 V (96 V) suurempi tai yhtä suuri kuin 256 V (192 V) suurempi tai yhtä suuri kuin 320V (240V), lopeta lataaminen 60s hälytyksen jälkeen |
| Siirtoaika | Sisäänrakennettu AC-ohitustoisto (pienempi tai yhtä suuri kuin 10 ms) |
Tarjoamme myös muita aurinkotuotteita, kuten MPPT-aurinkosäädin, poly-aurinkopaneeli, off-grid aurinkoinvertteri, verkkoon asennettu aurinkoinvertteri, aurinkoakku. kannettava aurinkosähköjärjestelmä, aurinkolaturi ja muut aurinkoenergiajärjestelmään liittyvät lisävarusteet.
Aurinkosähköinen invertteri on erittäin tärkeä laite, joka yleensä voi säätää virtalähteen toimintakuntoa koko työpiirissä ollakseen painottomana. #dc vaihtosuuntaajaksi Aurinkosähköinvertterit pystyvät pääasiassa muuttamaan virran luonnetta aurinkosähköjärjestelmässä muuttamaan piirin toimimaan, #dc vaihtovirtainvertteriksi, joten niitä kutsutaan inverttereiksi (ihmiset muuttavat virran luonnetta inverttereiksi ).
Itsenäinen invertteri: käytetään itsenäisissä järjestelmissä, aurinkosähköjärjestelmä lataa akkua ja invertteri käyttää akun tasajännitettä energialähteenä. #off grid aurinkoinvertteri Monet erilliset invertterit sisältävät myös akkulaturit, jotka lataavat akun verkkovirralla. Yleensä tällaiset invertterit eivät kosketa verkkoa, joten ne eivät tarvitse saarekesuojausta.



Suositut Tagit: aurinkoinvertteri 30kw, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, tarjous, alhainen hinta, osta alennus, hinnasto
Lähetä kysely




