puhdas siniaaltoinvertteri 2000w
| Tuotenumero | LI-20224 |
| Tehoa | 2000w |
| DC-tulo | 12V,24V, |
| AC-lähtö | 110V, 220V, 230V |
| AC latausvirta | Tasainen 15A |
| Aaltomuoto | Puhdas siniaalto |
| Huipputeho | kolminkertainen ylijännite |
| Taajuus | 50HZ, 60HZ |
Yleiset laitemoduulit sisältävät yhden, kaksi tai jopa kuusi yksittäistä, seitsemän yksikköä.
Tehonsyöttötekniikan kehityksen myötä kytkinlaitteiden käyttö- ja suojapiiri on integroitu tehomoduuliin, josta tulee älykäs tehomoduuli, joka vähentää koko koneen tilavuutta ja helpottaa koko koneen suunnittelua ja valmistusta.
Off-grid aurinkosähköjärjestelmät soveltuvat alueille, joissa ei ole verkkoon kytkettyä tai epävakaata verkkoon kytkettyä tehoa. #puhdas siniaaltoinvertteri Sähköverkkoon kuulumattomat aurinkosähköjärjestelmät koostuvat yleensä aurinkomoduuleista, ohjaimista, aurinkosähköinverttereistä, akuista ja kannatinjärjestelmistä. #off grid aurinkoinvertteri Ne tuottavat tasavirtaa, joka voidaan siirtää suoraan päivän aikana tai varastoida akkupankkiin käytettäväksi yöllä tai pilvisinä tai sateisina päivinä.
Off-grid (riippumaton) sähköntuotantojärjestelmä: #invertteri 24v Se ei ole kytketty julkiseen verkkoon ja on itsenäinen järjestelmä; useimmissa tapauksissa #industrial aurinkoinvertteri se on varustettu energian varastointijärjestelmällä, joka varmistaa riippumattoman ja jatkuvan virransyötön tietylle kuormalle tietyn ajan kuluessa.



Suositut Tagit: puhdas siniaaltoinvertteri 2000w, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, tarjous, alhainen hinta, osta alennus, hinnasto
Lähetä kysely





