Product Details ofMPPT Invertteri 5kw 24v
| Tuotenumero | LI-50248 |
| Tehoa | 5000w |
| DC-tulo | 24V, 48V |
| AC-lähtö | 110V, 220V, 230V |
| AC latausvirta | Tasainen 15A |
| Aaltomuoto | Puhdas siniaalto |
| Huipputeho | kolminkertainen ylijännite |
| Taajuus | 50HZ, 60HZ |
| Siirtoaika | Sisäänrakennettu AC-ohitustoisto (pienempi tai yhtä suuri kuin 10 ms) |
Invertterillä tarkoitetaan tasasuuntaajan käänteistä muuntajaa, jonka tehtävänä on muuntaa tasavirtaenergia vaihtovirtasähköenergiaksi puolijohteiden tehonkytkentälaitteiden päälle- ja poiskytkemisen kautta.
Invertterin tilavuus ja paino määräytyvät pääasiassa energiaa varastoivien komponenttien mukaan.
Pienikokoisen invertterin tarkoituksena on vähentää energiaa varastoivien komponenttien määrää mahdollisimman paljon



Suositut Tagit: MPPT Inverter 5kw 24v, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, tarjous, alhainen hinta, osta alennus, hinnasto
Seuraava
4kw Pure Sine WaveLähetä kysely



