1kw off grid aurinkoinvertteri
| Tehoa | 1000w |
| Huipputeho | 3000w |
| PWM latausvirta | 30A |
| DC-tulo | 24/12V |
| Siirron tehokkuus | Suurempi tai yhtä suuri kuin 87 prosenttia |
| DC-tuloalue | 10.{1}}VDC |
| AC-verkkovirran syöttöalue | (220/230/240 VAC) 140-275VAC |
| AC-tulotaajuus | 50Hz: 45-65Hz / 60Hz: 55-65Hz (50Hz/60Hz automaattinen tunnistus) |
32-bittinen DSP älykäs ohjauspiirisarja
Perustuu muuntajateknologiaan, vahva kuormituskyky.
Käytetään kaikenlaisiin koti-/toimistolaitteisiin, aurinkosähköjärjestelmiin
Off-grid siniaaltoinvertteri on älykäs virtalähde, joka muuntaa tasavirran vakaaksi vaihtovirraksi, mikä takaa tehokkaan normaalin virransyötön vuoristoalueilla, pastoraalisilla alueilla, rajapuolustusalueilla, saarilla ja muilla alueilla, joissa ei ole sähköä. ovat epämukavia kuljetuksessa ja ankarissa ympäristöissä. Itsenäisessä järjestelmässä käytettynä aurinkosähköjärjestelmä lataa akkua, ja invertteri käyttää akun tasajännitettä energialähteenä. Laitteen ulkonäkö on runsas, käyttö on kätevää ja nestekidenäyttö on intuitiivinen. AC automaattinen jännitteensäätölähtö ja täydellinen suojatoiminto. Koko koneessa on korkea hyötysuhde ja pieni tyhjäkäyntihäviö.


Suositut Tagit: 1kw off grid aurinkoinvertteri, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, tarjous, alhainen hinta, osta alennus, hinnasto
Lähetä kysely




